Ofertă acceptată Cumpărare directă

ST00154 BEC SPIRALA 45 W E27

Număr anunț
DA20764531
Autoritate contractantă
COMUNA GRINDU (CUI 4231857)
Furnizor / câștigător
TOBIMAR SRL (CUI 11319570)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.813 RON
Valoare atribuită
1.813 RON
Data publicării
03.07.2018 13:38
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.813 RON

din 1.813 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.