Atribuită Cumpărare directă

PIEPT PUI DEZOSAT( CRESA NR.10)

Număr anunț
DA36474948
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 29465047)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI 5761193)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
393,10 RON
Data publicării
09.09.2024 14:32
Data finalizării
10.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,10 RON