Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mobilier scolar - Set individual ATLAS fix – G – banca si scaun
- Număr anunț
- DA20773194
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "SIMION BARNUTIU" BAIA MARE (CUI 26714550)
- Furnizor / câștigător
- ALFA VEGA SRL (CUI RO2386812)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.403,50 RON
- Valoare atribuită
- 12.403,50 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 12:25
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.403,50 RON
din 12.403,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro