Ofertă acceptată Cumpărare directă

UTILAJE/ PIESE/ ACCESORII

Număr anunț
DA20772093
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean de Administrare a Domeniului Public si Privat Galati (CUI 12174981)
Furnizor / câștigător
DORALCO SRL (CUI RO14606059)
Cod CPV
16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.858,02 RON
Valoare atribuită
1.858,02 RON
Data publicării
04.07.2018 11:36
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.858,02 RON

din 1.858,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.