Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA PEHD PE100 PN10 SDR17 D25 si D50

Număr anunț
DA20772015
Autoritate contractantă
COMUNA SIMBURESTI (PRIMARIA COMUNEI SIMBURESTI) (CUI 5475221)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
44161500-1 · Conducte de inalta presiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.148 RON
Valoare atribuită
2.148 RON
Data publicării
04.07.2018 11:31
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.148 RON

din 2.148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.