Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tub conector joasa presiune in T cu supapa compatibil Spectris,

Număr anunț
DA20766943
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
Cod CPV
44164310-3 · Tuburi si racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.250 RON
Valoare atribuită
6.250 RON
Data publicării
03.07.2018 15:34
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.250 RON

din 6.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.