Ofertă acceptată Cumpărare directă

BGA 56 Kit - Suflanta frunze cu acumulator

Număr anunț
DA20764448
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU (CUI 29373342)
Furnizor / câștigător
GREBO 2003 SRL (CUI RO15220934)
Cod CPV
16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
948,74 RON
Valoare atribuită
948,74 RON
Data publicării
03.07.2018 13:34
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

948,74 RON

din 948,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.