Atribuită Cumpărare directă

Branza dulce, sunca, salam, iaurt

Număr anunț
DA36475322
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
Furnizor / câștigător
BRAVON SRL (CUI 4006324)
Cod CPV
15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.846,30 RON
Data publicării
09.09.2024 14:32
Data finalizării
10.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.846,30 RON