Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica periodica a echipamentelor de la bl ANL, nr. 98/D

Număr anunț
DA20758756
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.258,58 RON
Valoare atribuită
2.258,58 RON
Data publicării
03.07.2018 09:28
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.258,58 RON

din 2.258,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.