Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare instalatii electrice prize de pamant (PRAM) la DJST Iasi
- Număr anunț
- DA20757739
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
- Furnizor / câștigător
- IASISTING GRUP SRL (CUI 28957564)
- Cod CPV
- 71631100-1 · Servicii de inspectie a utilajelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.667 RON
- Valoare atribuită
- 2.667 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 08:33
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 07:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.667 RON
din 2.667 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro