Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAC DE RAFIE

Număr anunț
DA20767375
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN SALAJ (CUI 5546225)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54 RON
Valoare atribuită
54 RON
Data publicării
03.07.2018 16:08
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54 RON

din 54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.