Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imbracaminte de uz profesional

Număr anunț
DA20746163
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
18110000-3 · Imbracaminte de uz profesional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.100 RON
Valoare atribuită
8.100 RON
Data publicării
29.06.2018 14:47
Termen limită
04.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.100 RON

din 8.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.