Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Eprubete vacumate sumar urina 9.5ml cu fundul conic
- Număr anunț
- DA20772307
- Autoritate contractantă
- Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 141 RON
- Valoare atribuită
- 141 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 11:46
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
141 RON
din 141 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro