Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,3% sub estimat
PUNGI PLASTIC ZIPLOCK 120x180 mm , set 100 bucati
- Număr anunț
- DA20771657
- Autoritate contractantă
- MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI RO4521460)
- Furnizor / câștigător
- ROGRI IMPEX SRL (CUI RO17326100)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77 RON
- Valoare atribuită
- 69,10 RON 10,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2018 11:16
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
69,10 RON
din 77 RON estimat
10,3%
Adjudecat la 89,7% din estimat · economie 7,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.