Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 31,5% sub estimat
PUNGI PLASTIC ZIPLOCK 180x250 mm , set 100 bucati
- Număr anunț
- DA20771539
- Autoritate contractantă
- MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI RO4521460)
- Furnizor / câștigător
- ROGRI IMPEX SRL (CUI RO17326100)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 166,60 RON
- Valoare atribuită
- 114,10 RON 31,5% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2018 11:10
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
114,10 RON
din 166,60 RON estimat
31,5%
Adjudecat la 68,5% din estimat · economie 52,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.