Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare rechizite de birou anunt ADV1020825

Număr anunț
DA20767850
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI RO15250579)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.446,20 RON
Valoare atribuită
2.446,20 RON
Data publicării
04.07.2018 07:37
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.446,20 RON

din 2.446,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.