Atribuită Cumpărare directă

SERVICII TOPOGRAFICE

Număr anunț
DA36475705
Autoritate contractantă
COMUNA CEPLENITA (CUI 4541246)
Furnizor / câștigător
GRĂDINARIU SILVIU-GHEORGHIŢĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 40737320)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.200 RON
Data publicării
09.09.2024 14:32
Data finalizării
10.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.200 RON