Ofertă acceptată Cumpărare directă

Birotica

Număr anunț
DA20755644
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara MANAGEMENT INTEGRAT AL DESEURILOR IN JUD.Dambovita (CUI 13663510)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,50 RON
Valoare atribuită
241,50 RON
Data publicării
02.07.2018 14:54
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

241,50 RON

din 241,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.