Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile/birotica

Număr anunț
DA20754754
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI RO5205651)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI RO15250579)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.651,70 RON
Valoare atribuită
13.651,70 RON
Data publicării
02.07.2018 14:15
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.651,70 RON

din 13.651,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.