Atribuită Cumpărare directă

Alcool etilic absolut +99,3% pa (uz nealimentar)

Număr anunț
DA36476095
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
24322510-5 · Alcool etilic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
302,10 RON
Data publicării
09.09.2024 14:32
Data finalizării
10.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,10 RON