Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISC FRANA LOG. DOKKER 402061200R

Număr anunț
DA20763700
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
Furnizor / câștigător
LAUST IMPEX SRL (CUI RO6466329)
Cod CPV
34322200-2 · Frane cu disc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,08 RON
Valoare atribuită
310,08 RON
Data publicării
03.07.2018 13:00
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,08 RON

din 310,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.