Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEDICAMENTE DIVERSE
- Număr anunț
- DA20763911
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Segarcea (CUI 4332231)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.499,83 RON
- Valoare atribuită
- 4.499,83 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 13:10
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.499,83 RON
din 4.499,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro