Atribuită Cumpărare directă

Catalog scolar cataloage scolare pentru scoli profesionale scoala postliceala

Număr anunț
DA36476394
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA SF. ECATERINA HUSI (CUI 4627291)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
22461000-9 · Cataloage (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
561,60 RON
Data publicării
09.09.2024 14:32
Data finalizării
10.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

561,60 RON