Ofertă refuzată Cumpărare directă

SISTEM DE DOZARE

Număr anunț
DA20742799
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CHISINEU-CRIS (CUI 15789817)
Furnizor / câștigător
OMCRO SRL (CUI RO14998190)
Cod CPV
42122230-1 · Pompe de dozare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
584 RON
Valoare finală
584 RON
Data publicării
29.06.2018 11:38
Termen limită
04.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.