Atribuită Cumpărare directă

Prosop hartie celuloza alba monorola 2 straturi 100m Evo

Număr anunț
DA36476642
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 (CUI 7274020)
Furnizor / câștigător
EVOPRAKTIC S.R.L. (CUI 43030390)
Cod CPV
39514300-1 · Rulouri de servetele pentru sters mainile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
465,50 RON
Data publicării
09.09.2024 14:32
Data finalizării
10.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

465,50 RON