Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lioton gel 100.000 ui/100 g. x 50 g

Număr anunț
DA20763102
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,35 RON
Valoare finală
131,35 RON
Data publicării
03.07.2018 12:33
Data finalizării
04.07.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.