Atribuită Cumpărare directă

MANOPERA REPARATII USI SI FERESTRE

Număr anunț
DA36477164
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC REPEDEA (CUI 28675610)
Furnizor / câștigător
MARCUS POP BOMBAR S.R.L. (CUI 44596291)
Cod CPV
45441000-0 · Lucrari de montare de geamuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.245 RON
Data publicării
10.09.2024 14:32
Data finalizării
11.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.245 RON