Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare şi întretinere lunară a 2 bucăţi multifuncţional A3 KM Bizhub 163
- Număr anunț
- DA20770009
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GASPAR ANDRAS COMUNA BIHARIA (CUI 20210910)
- Furnizor / câștigător
- ALUDI SERV S.R.L. (CUI RO9342104)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.880 RON
- Valoare atribuită
- 2.880 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 10:01
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.880 RON
din 2.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro