Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE AUTO

Număr anunț
DA20768132
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI (CUI 4265884)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.812,69 RON
Valoare atribuită
24.812,69 RON
Data publicării
04.07.2018 08:23
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.812,69 RON

din 24.812,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.