Ofertă acceptată Cumpărare directă

Jocuri si jucarii

Număr anunț
DA20767829
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TITAN DR.CONSTANTIN GORGOS (CUI 14908162)
Furnizor / câștigător
SALVIMIR EXIM SRL (CUI 11678042)
Cod CPV
37530000-2 · Articole pentru balci, jocuri de masa sau jocuri de sala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.530 RON
Valoare atribuită
7.530 RON
Data publicării
04.07.2018 07:29
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.530 RON

din 7.530 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.