Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aplicatie on line de codificare, grupare si evaluare pentru Spitalizarea continua si de zi

Număr anunț
DA20767446
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
INNOVATE INFORMATIONAL TECHNOLOGY SRL (CUI RO25231140)
Cod CPV
72330000-2 · Servicii de standardizare si clasificare a continuturilor sau a datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.270 RON
Valoare atribuită
6.270 RON
Data publicării
03.07.2018 16:17
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.270 RON

din 6.270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.