Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii exterioare Camin Cultural Piglisa, com. Dabica

Număr anunț
DA20757853
Autoritate contractantă
COMUNA DABACA (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI DABACA) (CUI 4378824)
Furnizor / câștigător
88 ALEX SRL (CUI 24013369)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.820 RON
Valoare atribuită
40.820 RON
Data publicării
03.07.2018 08:41
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.820 RON

din 40.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.