Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Toner Compatibil HP 310A Laser jet Laserjet PRO CP 1012 1025 1025NW CP1012 CP1025 NW Black

Număr anunț
DA20773616
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI (CUI 2845419)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,84 RON
Valoare atribuită
216,84 RON
Data publicării
04.07.2018 12:45
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,84 RON

din 216,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.