Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER COMPATIBIL SKY 7115A/2613A SKYQ2613A

Număr anunț
DA20766181
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Ioan Badila Malu (CUI 19115419)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
166,38 RON
Valoare atribuită
166,38 RON
Data publicării
03.07.2018 14:52
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

166,38 RON

din 166,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.