Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMPRIMANTA BROTHER DCP-T710W

Număr anunț
DA20761515
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA (CUI 3126950)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
865,55 RON
Valoare atribuită
865,55 RON
Data publicării
03.07.2018 11:25
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

865,55 RON

din 865,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.