Ofertă refuzată Cumpărare directă

MASA PENTRU EXAMINARE, TRATAMENT SI MASAJ TIP H

Număr anunț
DA20580607
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
UNICARE MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI RO31036594)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.508,68 RON
Valoare finală
17.508,68 RON
Data publicării
11.06.2018 14:33
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.