Ofertă refuzată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat tip caseta de tavan, 24.000 BTU, cu montaj inclus

Număr anunț
DA20936998
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
PRO CLIMA GROUP SRL (CUI RO16853004)
Cod CPV
39717000-1 · Ventilatoare si aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.087 RON
Valoare finală
6.087 RON
Data publicării
31.07.2018 09:22
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
05.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.