Ofertă acceptată Cumpărare directă

Senzor adult reutilizabil SpO2, Comen C50 / Star 8000

Număr anunț
DA20772914
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
04.07.2018 12:12
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.