Ofertă acceptată Cumpărare directă

impregnant, Impermeabil piatra naturala

Număr anunț
DA20966127
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
Furnizor / câștigător
FARION & PIASTRELLANDO SRL (CUI ro26473339)
Cod CPV
24957000-7 · Aditivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.588 RON
Valoare atribuită
6.588 RON
Data publicării
03.08.2018 12:58
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 07:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.588 RON

din 6.588 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.