Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii artistice -ecran LED - 2 ZILE

Număr anunț
DA20965961
Autoritate contractantă
Oras Teius (CUI 4561960)
Furnizor / câștigător
DOG MEDIA B.P.M. SRL (CUI 28716264)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.334 RON
Valoare atribuită
3.334 RON
Data publicării
03.08.2018 12:49
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 07:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.334 RON

din 3.334 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.