Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE VIDEOPRINTER ECOGRAF MITSUBISHI K 61 B / K61B
- Număr anunț
- DA20767865
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 580 RON
- Valoare atribuită
- 620 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 07:45
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
620 RON
din 580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro