Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale si manopera pentru sistem de supraveghere video

Număr anunț
DA20767225
Autoritate contractantă
COMUNA BILIESTI (CUI 16332375)
Furnizor / câștigător
NETINSTAL SERV SRL (CUI 35827273)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101.905,50 RON
Valoare atribuită
101.905,50 RON
Data publicării
03.07.2018 15:53
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101.905,50 RON

din 101.905,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.