Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu monopolar pentru rezectoscopul tip monopolar Storz
- Număr anunț
- DA20766062
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 32581110-3 · Cablu de transmitere a datelor cu conductori electrici multipli (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 669 RON
- Valoare atribuită
- 669 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 14:46
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
669 RON
din 669 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro