Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,8% sub estimat
detergent
- Număr anunț
- DA20963879
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.371,86 RON
- Valoare atribuită
- 9.012,38 RON 3,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2018 10:55
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 07:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.012,38 RON
din 9.371,86 RON estimat
3,8%
Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 359,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.