Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilet avion ruta externa Bucuresti-Geneva-Bucuresti

Număr anunț
DA20968130
Autoritate contractantă
Asociatia de Standardizare din Romania (CUI RO11134288)
Furnizor / câștigător
GTS international Romania SRL (CUI RO15226775)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.030 RON
Valoare atribuită
1.030 RON
Data publicării
04.08.2018 07:00
Termen limită
10.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.030 RON

din 1.030 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.