Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET 2ADAPTORI VIDEO BALUN PNI-ACCTVVB

Număr anunț
DA40443639
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
32351000-8 · Accesorii pentru echipament audio si video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34,41 RON
Valoare atribuită
34,41 RON
Data publicării
21.05.2026 08:06
Termen limită
26.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34,41 RON

din 34,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.