Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet instrumentar

Număr anunț
DA20962075
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
33919000-5 · Truse pentru instrumente sau accesorii chirurgicale pentru autopsie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.830,02 RON
Valoare atribuită
5.830,02 RON
Data publicării
03.08.2018 09:13
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.830,02 RON

din 5.830,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.