Atribuită Cumpărare directă

PACHET ACUMULATORI

Număr anunț
DA36479704
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.209,86 RON
Data publicării
10.09.2024 14:32
Data finalizării
12.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.209,86 RON