Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de televiziune prin cablu

Număr anunț
DA20757095
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
Furnizor / câștigător
DIGITAL CABLE SYSTEMS SA (CUI RO17307027)
Cod CPV
92232000-6 · Servicii de televiziune prin cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare finală
1.680 RON
Data publicării
02.07.2018 16:54
Data finalizării
04.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.