Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conserva Tomi Dog cu Vita, 1.2 kg , Conserva Tomi Dog cu 5 Feluri de Carne, 1.2 kg

Număr anunț
DA20967361
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01764 (CUI 27124086)
Furnizor / câștigător
YOUR STUFF SRL (CUI RO28141905)
Cod CPV
15713000-9 · Hrana pentru animale de companie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
931,48 RON
Valoare atribuită
931,48 RON
Data publicării
03.08.2018 14:26
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

931,48 RON

din 931,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.